fbpx

FAJRONT: Talk show so Zvolom #5 | Bystrík & Boris Juhás

11. decembra 2023
— Hlavná sála

V decembri privítame v Trnave mimoriadne obľúbeného speváka, pesničkára a šoumena Bystríka a slovenského reprezentanta, najlepšieho strelca na ostatných MS v malom futbale a niekoľkonásobného víťaza trnavskej Topligy, Borisa Juhása.

Z dlhej chvíle a z akútneho nedostatku sme sa rozhodli – v Malom Berlíne si aj v decembri dáme talk show. Znovu bude o ľuďoch trnavského typu (teda takých, ktorí majú kus trnavského srdiečka), o majstroch hudobných, ihriskových, o ich ťahu na bránku aj o ich ťahoch na poslucháčov.

Trnavčania aj Netrnavčania sú hosťami v nepravidelných stretnutiach v kultúrnom centre, v ktorom sa usadila talk show s názvom Fajront, spájajúca zdanlivo na míle vzdialené svety – svet kultúry a športu. Známejší hostia budú rozobratí z nového uhla a menej známych rozoberieme tiež!

Uvoľnené rozhovory na pódiu vedie Andrej Zvolo Zvolenský – moderátor, komentátor, podcastový mág a hlásateľ nielen zo Štadióna Antona Malatinského. Ostatný Fajront v roku 2023 sa uskutoční počas druhého decembrového pondelka.