Logo hravo

9. mája 2021
— Online
Vstupné: — 5 €
Predaj lístkov: Online predaj

Workshop plný kreativity a zábavy, ktorý povedie Lucia Blanáriková. Lucia momentálne pôsobí v Anglicku ako grafická dizajnérka a na chvíľku deti premiestni do svojej práce.

Deťom ukáže ako tvorí a čo všetko za tým stojí. Najprv ich oboznámi s tým, kto je to klient a kto dizajnér. Workshop bude spočívať v prerozdelení detí do skupín, jedny budú mať za úlohu vytvoriť podobu loga a tí druhí vymyslieť firmu, produkt a všetky možné detaily s tým spojené. Spolu s Luciou sa deti formou hry na klientov a grafických dizajnérov naučia ako tvoriť logo.

Registrácia: workshop@malyberlin.sk
Kapacita: 10 detí / vo veku od 7 – 10 rokov
Trvanie workshopu: 120 min.

Podujatie sa uskutoční online prostredníctvom aplikácie ZOOM, link vám zašleme po zaregistrovaní a kúpe vstupenky na vašu emailovú adresu.

Čo budete potrebovať?

  • papier/výkres
  • tempera
  • brush pen/fixky
  • farbičky/pastelky

Lucia Blanáriková je grafickou dizajnérkou žijúcou a pôsobiacou v Londýne.
Momentálne pracuje ako Senior Packaging Designer pre Big Fish Studio. Luciu vo voľnom čase baví vzdelávať sa a kultúrne rozširovať svoje obzory. V oblasti dizajnu ju zaujíma ekologický dizajn, nové materiály, dizajn zameraný na človeka a v podstate akákoľvek nezvyčajná a vtipná forma kreativity. V minulosti pracovala aj v Prahe, magisterské štúdium vizuálnej komunikácie dokončila na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave.