fbpx

Nvmeri & Bulp

10. novembra 2017
— Music a café

Po drine v nahrávacom štúdiu a premiére skladieb z nového albumu I Don’t Think So na festivale Pohoda sa členovia skupiny NVMERI už nevedia dočkať, ako opäť vyrazia na cesty. V Trnave sa im o support postará BULP.

Vstupenky si môžete kúpiť online na stránke Ticketportal.sk.

NVMERI

O novom albume NVMERI sa hovorilo už dlhší čas a po troch silných singloch boli aj očakávania veľmi vysoké. Prvé recenzie hovoria o nahrávke I Don’t Think So v superlatívoch. K koncertnom programe sľubujú miešať nové skladby s predošlými singlami. Pri tom všetkom nemôže chýbať ich povestná dávka improvizácie a spontánnych zvratov.

Komplexné, ale tanečné grooves usporiadané do hravých celkov, soulové gitary, energické synťákové plochy dopĺňajú hutné basové linky a harmonické vokály všetkých hudobníkov.

album „I don’t think so“: smarturl.it/nvmeriidts
recenzia: bit.ly/idtsreview

facebook.com/nvmeri
youtube.com/c/nvmerivids

BULP

BULP je alter ego Sama Štefanca, mladého producenta elektronickej hudby, ktorého tvorba predstavuje zmes melodických liniek, úderných rytmov, melancholických či pozitívnych motívov. V hudbe organicky prepája rôznorodé zvuky a hudobné nástroje s dôrazom na silnú melódiu. Okrem laptopu, klávesov, perkusií a rôznych elektronických hračiek používa aj vlastný vokál a zamatový hlas vokalistky Jany Štefancovej. Ocenený bol ako Objav roka na Radio_Head Awards 2015.

bulpmusic.com
bulp.bandcamp.com
facebook.com/bulpmusic

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.