fbpx

Workshop pohybového divadla

2. apríla 2017
— Berliner DKP

Workshop bude venovaný základom pohybového divadla. Cvičenia sa budú orientovať prevažne na fyzické vyjadrenie herca a na prácu s priestorom a časom. Hľadanie abstraktných telových možností a polôh doplnia cvičenia z oblastí pantomímy a súčasného tanca. Workshop vyžaduje fyzickú kondíciu. Lektorom workshopu je herec Pavol Seriš.

Kapacita / 12 miest
registrácia / Aby bol workshop čo najpraktickejší, jeho kapacita je 12 miest. Ak sa chcete zúčastniť, napíšte nám e-mail na adresu workshop(zavináč)malyberlin.sk. Do predmetu uveďte „Workshop pohybového divadla“.

Harmonogram/
workshop: 10:00 – 17:00
obedná pauza: 13:00 – 14:00

Pavol Seriš / je absolventom ateliéru pohybového divadla na Janáčkovej akadémii múzických umení v Brne, kde momentálne pokračuje v doktorandskom štúdiu. So svojimi hrami pravidelne vystupuje na Slovensku, v Česku a v zahraničí. Za svoje autorské inscenácie získal mnoho ocenení: najnovšie Cenu za najlepší herecký výkon na festivale FITUA 2015 v marockom Agadire, Hlavnú Cenu na European Young Theatre 2015 v talianskom Spolete či Hlavnú Cenu publika na festivale Monomaffia 2016 v estónskom Pärnu.

Podujatie je súčasťou vzdelávacieho programu, ktorý realizujeme s finančnou podporou Nadácie Eset.