fbpx

Workshopy pre hudobníkov: Tvorba hudby v Ableton Live

28. júna 2015
— Berliner DKP

Posledný júnový víkend prinesie dvojicu workshopov, ktoré vám pomôžu osvojiť si základné zručnosti, ktoré by mali hudobníci a kapely v dnešnej dobe ovládať.

V nedeľu 28. júna od 14:00 to bude workshop o práci v programe TVORBA HUDBY V ABLETON LIVE pod vedením Tomáša Farkaša, vysokoškolského pedagóga a hudobníka. Okrem základov práce s programom vám prakticky ukáže, ako prebieha tvorba slučiek, beatov, využívanie inštrumentov, efektov a hlavne vytváranie svojich vlastných. Bude sa snažiť ukázať vám, ako aj z ničoho vytvoriť niečo.

Registrácia: Na obe workshopy je vstup zadarmo. Kapacita je však obmedzená na 20 miest na každý workshop. Treba sa teda zaregistrovať emailom na adrese: workshop@malyberlin.sk. Stačí uviesť, o ktorých workshop máte záujem (môžete prísť aj na obe), vaše meno a niečo v krátkosti o tom, čo robíte.

Aktuálna obsadenosť workshopu: 15 voľných miest

Podujatie je súčasťou vzdelávacieho programu Publikum Pro, ktorý realizujeme s finančnou podporou Nadácie Eset. Cieľom projektu je pomocou prednášok, workshopov a seminárov pomôcť kultúrnej a umeleckej scéne v Trnave rásť a napredovať.

Za mediálnu podporu ďakujeme spravodajskému portálu trnava-live.sk a Mesto Trnava.