fbpx

Základy zvukárskej praxe I.

25. marca 2018
— Hlavná sála

V úvodnom z trojdielnej série workshopov Základy zvukárskej praxe si vysvetlíme, ako pozapájať jednoduchý ozvučovací systém a čo všetko na to potrebujeme. Povieme si niečo o základoch akustiky, o mixážnych pultoch, reproduktoroch, mikrofónoch, kábloch a rôznych krabičkách i krabiciach, ktoré pri ozvučovaní potrebujeme.

Workshop je určený pre všetkých, ktorí sa chcú alebo potrebujú bližšie zoznámiť s ozvučovacou technikou a zvukárskou praxou. Dĺžka trvania workshopu 90 – 120 minút.

Počas nasledujúceho workshopu sa bližšie zoznámime s analógovými a digitálnymi mixážnymi pultmi. Vysvetlíme si ich základné koncepty a budeme sa venovať použitiu ekvalizéru, kompresoru, gate-u a ďalších efektov.

registrácia / Aby bol workshop čo najpraktickejší, jeho kapacita je 15 miest. Ak sa chcete zúčastniť, napíšte nám e-mail na adresu workshop(zavináč)malyberlin.sk.

Mgr. Július Selnekovič /
Technický riaditeľ Malého Berlína sa ozvučovaniu koncertov a podujatí venuje viac ako 10 rokov. Spolupracoval s viacerými ozvučovacími firmami, prednášal na Letnej škole zvuku (2014, 2015 PEVŠ Bratislava) a pracoval ako zvukár pre Mestské kultúrne centrum v Hlohovci. V súčasnosti spolupracuje aj s nahrávacím štúdio Blazy records.

Mediálni partneri: trnava-live.sk, Trnavský Hlas, Mesto Trnava, MY Trnavské noviny, Trnavské rádio.