fbpx

Zing festival

27. apríla 2019
Vstupné:
— základné vstupné: 15 €
— rodinné vstupné: 25 €
— študentské vstupné: 12.5 €

Zing festival je multižánrový festival pre malých aj veľkých. Prinesie kvalitné prednášky, workshopy, diskusie, divadlo, koncerty a množstvo skvelých sprievodných aktivít.

Aké témy a žánre festival prinesie?

Zdravý životný štýl
Téma zdravia a zdravého životného štýlu. Ako sa nestať pacientom? Čo je podstatou celostnej či čínskej medicíny?

Rozvoj osobnosti
Na festivale vystúpia uznávaní psychológovia a psychoterapeuti, ktorých prednášky sa budú venovať duševným chorobám či rodinným systémom.

Rodičovské témy
Aké sú dopady digitálnych médií na životy detí? Čo všetko si treba všímať počas vývinu dieťaťa a ako ho správne podporiť? Ako deťom určovať bezpečné pravidlá a byť pritom dôsledne láskavý? Ako deti správne motivovať?

Sprievodné aktivity
Okrem prednášok, workshopov, diskusií a kultúrnych predstavení vás čaká množstvo sprievodných aktivít ako SWAP, trh, zbierka oblečenia pre rodiny v núdzi, výstava vermikompostérov, Klub hlavolamov, kľudný kútik pre mamy, wellness a kopec iných prekvapení.

Pohybové workshopy
Festival nebude len o pasívnom počúvaní prednášok, ale súčasťou budú aj rôzne pohybové aktivity, ktoré si budete môcť skúsiť na vlastnej koži: PortDeBras workshop, Ashtanga Yoga workshop, Cirkus TeTy workshop.

Ekológia a Zero waste
Ako si vybudovať etický šatník či vyrobiť z trička tašku? V rámci tejto témy sa dozviete kopec trikov a tipov nielen na tému udržateľnej módy, ale aj na to, ako možno žiť život bez odpadu a zodpovedne voči životnému prostrediu.

Divadlo
Máme radi kultúru. Festival ožije aj kultúrne a prinesie divadlo pre veľkých a malých. Svoje divadelné predstavenia odohrajú Teatro Colorato, Nové divadlo a Divadlo Piki.

Podrobnosti na stránke zingfestival.sk.

Predpredaj na TooToo.fm.