fbpx

Warning: Undefined array key 0 in /data/f/9/f98c9b44-d18e-4335-a7cb-4f3ea5eb7dd6/publikum.sk/sub/mb/wp-content/themes/mb2021/parts/card-event-header.php on line 7

Zlá čiara

15. októbra 2021

Autorské predstavenie o predsudkoch a ich rôznych formách poukazuje na tento faktor ako na novodobého influencera, ktorý rečami a škatuľkami ovplyvňuje život jednotlivca.

Obaly, nálepky, škatule, jednorazové nádoby, do ktorých balíme životy iných, boli a budú vždy prítomné. A môžeme sa tváriť aj zerowaste.

Sú ľudia schopní zbúrať pomyslené bariéry medzi sebou? Alebo je to pre nich životu nebezpečné?
Je dogmatické označenie predstavenia ako situačná komédia správne? Kto sme my, aby sme to určili? Áno, inscenačný tím, čiže niečo by sme asi povedať mali. Ale otázka znie, číta to niekto?

tvorivý kolektív:
Daniel Domorák
Matej Feldbauer
Adriána Kňažková (Gandžalová)
Jakub Kňažko
Veve Kaja Peštová
Macka Stanková

organizátori: DEMOscéna, Malý Berlín
Predstavenie vzniklo s podporou kultúrneho centra Malý Berlín.
Podujatia kultúrneho centra z verejných zdrojov v rámci projektu Malý Berlín 2020 podporili Fond na podporu umenia, Mesto Trnava a Trnavský samosprávny kraj.

Vstup na toto podujatie je povolený podľa COVID protokolu OTP, teda pre návštevníkov očkovaných, testovaných a po prekovaní COVIDu-19. Toto obmedzenie sa nevzťahuje na osoby, ktoré očkované byť nemôžu, teda napr. na detí do 12 rokov.

V Malom Berlíne robíme všetko pre zdravie divákov. Prečítajte si o našich krokoch aj nad rámec povinných opatrení, ktoré zvyšujú bezpečnosť kultúrnych podujatí.