fbpx

Mastering v Ableton live

26. septembra 2015
— Berliner DKP

Tak ako sme sľúbili na poslednom hudobnom workshope, prinášame workshop o Masteringu v Ableton live. Radi privítame všetkých hudobníkov, producentov a DJov.

Na tomto workshope pod vedením Tomáša Farkaša si ukážeme, akými rôznymi spôsobmi môžeme pristupovať k finalizácii svojich skladieb a aké chyby môžeme urobiť pri ich mastrovaní. Povieme si o rôznych druhoch ekvalizérov a iných efektoch, ktoré môžu našej hudbe vdýchnuť nový život, ale zároveň ju celú zničiť. Pokúsime sa odpovedať aj na otázku prečo „nahlas“ nemusí nutne znamenať „dobre“.

Registrácia: Na workshop je vstup zadarmo, avšak kapacita je obmedzená na 20 miest. Treba sa teda zaregistrovať emailom na adrese: workshop(zavináč)malyberlin.sk. Stačí uviesť vaše meno a niečo v krátkosti o tom, čo robíte.

Podujatie je súčasťou vzdelávacieho programu Publikum Pro, ktorý realizujeme s finančnou podporou Nadácie Eset. Cieľom projektu je pomocou prednášok, workshopov a seminárov pomôcť kultúrnej a umeleckej scéne v Trnave rásť a napredovať.