Bezpečne na kultúru

Chápeme, že situácia ohľadom šírenia nového koronavírusu na Slovensku v mnohých vzbudzuje obavy. Radi by sme návštevníkov ubezpečili, že v Malom Berlíne robíme všetko pre zdravie divákov a riadime sa nariadeniami Úradu verejného zdravotníctva.

Na tejto stránke nájdete aktuálne platné opatrenia.

Od 20. sepmtebra 2021 bude v Malom Berlíne platný covid protokol OTP, teda naše podujatia od tohto termínu budú prístupné len pre divákov, ktorí sú zaočkovaní, otestovaní alebo po prekonaní covidu (podľa pravidiel UVZSR).

Aktualizácia: 18. september 2021.

Dohliadame na nosenie ochranného rúška

Vstup do našich priestorov je povolený len s rúškom (alebo iným vhodným prekrytím celých horných dýchacích ciest) a naši pracovníci túto povinnosť kontrolujú. Prekrytie nosa a úst chráni predovšetkým ľudí vo vašom okolí pred nevedomou nákazou od vás, preto je nevyhnutné dodržiavať ho počas celého podujatia.


Kapacita

Aktuálne je možné organizovať podujatia bez obmedzenia kapacity.


Jedlo a nápoje

Aktuálne je vstup s jedlom a nápojmi do našich sál povolený, rovnako aj podávanie občerstvenia.


Dezinfikujeme dotykové plochy

Okrem toho, že pri vstupe do našich priestorov nájdete bezdotykovú dezinfekciu pre osobnú hygienu, všetky dotykové plochy v centre sú dezinfikované pred každým podujatím a po ňom.

Dezinfekcia priestorov

Pravidelne dezinfikujeme aj celý priestor Malého Berlína, vrátane podlahových plôch a stoličiek.


Ochrana ostatných divákov

V prípade, že sa u vás vyskytne akútne respiračné ochorenie (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie), ste povinní opustiť miesto hromadného podujatia, zostať v domácej izolácii a telefonicky kontaktovať svojho ošetrujúceho lekára. Oznam upozorňujúci na túto povinnosťou nájdete aj pri vstupe do Malého Berlína.


Primerané odstupy

Značky na zemi upozorňujú návštevníkov na dodržiavanie 2-metrových rozostupov pri príchode a odchode z podujatia. Odstupy nemusia dodržiavať príslušníci spoločnej domácnosti či partneri a neplatia pre divákov usadených v hľadisku, ani pre školiteľov či lektorov voči účastníkom školení a workshopov.

O plynulý a bezpečný príchod na podujatie sa nemusíte obávať, ak prídete včas a využijete online predaj vstupeniek, ktorých kontrola je otázkou len pár sekúnd. Naše priestory sú pre vás otvorené vždy pol hodinu pred začiatkom podujatia.


Vetranie v našich sálach

Vzduch v oboch sálach Malého Berlína sa neustále vymieňa zabudovanou ventiláciou, ktorá prináša čerstvý vzduch z exteriéru budovy. Toto nastavenie je stabilné počas celého roka.

Online predaj vstupeniek

Vstupenky na naše podujatia si môžete zakúpiť len na našej webovej stránke a to aj v deň konania podujatia, najneskôr pol hodinu pred podujatím.