Bezpečne na kultúru

Chápeme, že situácia ohľadom šírenia nového koronavírusu na Slovensku v mnohých vzbudzuje obavy. Radi by sme návštevníkov ubezpečili, že v Malom Berlíne robíme všetko pre zdravie divákov a riadime sa nariadeniami Úradu verejného zdravotníctva.

Na tejto stránke nájdete aktuálne platné opatrenia.

Od 8. novembra 2021 bude v Malom Berlíne platný covid protokol ZAOČKOVANÍ, teda naše podujatia od tohto termínu budú prístupné za dodržania všetkých epidemiologických opatrení len návštevníkom, ktorí sú plne zaočkovaní.

Do našich priestorov budú môcť vstúpiť len osoby:

  • 14 dní po druhej dávke dvojdávkovej vakcíny,
  • 21 dní po jednodávkovej vakcíne,
  • 14 dní po akejkoľvek dávke vakcíny, ak osoba preukázateľne prekonala ochorenie pred nie viac ako 180 dňami,
  • deti do 12 rokov.

Aktualizácia: 8. november 2021.

Dohliadame na nosenie respirátorov

Vstup do našich priestorov je povolený len s respirátorom (alebo iným prekrytím celých horných dýchacích ciest s certifikátom FFP2) a naši pracovníci túto povinnosť kontrolujú. Prekrytie nosa a úst chráni predovšetkým ľudí vo vašom okolí pred nevedomou nákazou od vás, preto je nevyhnutné dodržiavať ho počas celého podujatia.


Kapacita

Aktuálne je možné organizovať podujatia bez obmedzenia kapacity.


Jedlo a nápoje

Aktuálne je vstup s jedlom a nápojmi do našich sál povolený, rovnako aj podávanie občerstvenia.


Dezinfikujeme dotykové plochy

Okrem toho, že pri vstupe do našich priestorov nájdete bezdotykovú dezinfekciu pre osobnú hygienu, všetky dotykové plochy v centre sú dezinfikované pred každým podujatím a po ňom.

Dezinfekcia priestorov

Pravidelne dezinfikujeme aj celý priestor Malého Berlína, vrátane podlahových plôch a stoličiek.


Ochrana ostatných divákov

V prípade, že sa u vás vyskytne akútne respiračné ochorenie (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie), ste povinní opustiť miesto hromadného podujatia, zostať v domácej izolácii a telefonicky kontaktovať svojho ošetrujúceho lekára. Oznam upozorňujúci na túto povinnosťou nájdete aj pri vstupe do Malého Berlína.


Primerané odstupy

Značky na zemi upozorňujú návštevníkov na dodržiavanie 2-metrových rozostupov pri príchode a odchode z podujatia. Odstupy nemusia dodržiavať príslušníci spoločnej domácnosti či partneri a neplatia pre divákov usadených v hľadisku, ani pre školiteľov či lektorov voči účastníkom školení a workshopov.

O plynulý a bezpečný príchod na podujatie sa nemusíte obávať, ak prídete včas a využijete online predaj vstupeniek, ktorých kontrola je otázkou len pár sekúnd. Naše priestory sú pre vás otvorené vždy pol hodinu pred začiatkom podujatia.


Vetranie v našich sálach

Vzduch v oboch sálach Malého Berlína sa neustále vymieňa zabudovanou ventiláciou, ktorá prináša čerstvý vzduch z exteriéru budovy. Toto nastavenie je stabilné počas celého roka.

Online predaj vstupeniek

Vstupenky na naše podujatia si môžete zakúpiť len na našej webovej stránke a to aj v deň konania podujatia, najneskôr pol hodinu pred podujatím.