fbpx
Bezpečne za kultúrou

Bezpečne na kultúru

V Malom Berlíne robíme všetko pre zdravie divákov. Prečítajte si o našich krokoch aj nad rámec povinných opatrení, ktoré zvyšujú bezpečnosť kultúrnych podujatí.

Dohliadame na nosenie ochranného rúška

Vstup do našich priestorov je povolený len s prekrytými hornými dýchacími cestami a naši pracovníci túto povinnosť kontrolujú. Rúško alebo iné adekvátne prekrytie nosa a úst chráni predovšetkým ľudí vo vašom okolí pred nevedomou nákazou od vás.

Dezinfikujeme dotykové plochy

Okrem toho, že pri vstupe do našich priestorov nájdete bezdotykovú dezinfekciu pre osobnú hygienu, všetky dotykové plochy v centre sú dezinfikované pred každým podujatím a po ňom.

Dezinfekcia priestorov

Pravidelne dezinfikujeme aj celý priestor Malého Berlína, vrátane podlahových plôch a stoličiek.

Vetranie v našich sálach

Vzduch v oboch sálach Malého Berlína sa neustále vymieňa zabudovanou ventiláciou, ktorá prináša čerstvý vzduch z exteriéru budovy.

Online predaj vstupeniek

Aby sme uprednostnili bezhotovostné platby, vstupenky na naše podujatia si môžete zakúpiť na našej webovej stránke aj v deň konania podujatia, a to najneskôr pol hodinu pred podujatím. Takto sa aj vy môžete vyhnúť čakaniu v rade pri predaji vstupeniek. V prípade zrušenia podujatia vám bude vstupné automaticky vrátené. (V prípade nákupu u nás v pokladni v plnej výške, v prípade online nákupu sa od vstupného odráta tzv. spracovateľský poplatok.)