fbpx

Open call pre vaše aktivity

Malý Berlín funguje už takmer dva roky a počas tohto obdobia sa nám podarilo nadviazať viacero nových spoluprác, ale i pomôcť rôznym miestnym aktívnym ľuďom nielen z oblasti umenia a kultúry. Radi by sme v tom pokračovali, a to i vo väčšom rozsahu. Preto sme sa rozhodli urobiť tento open call, ktorý je určený možno aj vám alebo vašim priateľom.

Výzva je otvorená jednotlivcom aj kolektívom, jednorazovým aj dlhodobejším projektom a potrvá do konca januára. Okrem umenia dávame priestor aj rôznorodým občianskym iniciatívam, aktivitám z oblasti vzdelávania, ekológie i sociálnych tém a komunitným projektom. Ako vám vieme pomôcť? Poskytneme priestory, technickú podporu a personál, ale radi aj poradíme v rámci našich skúseností a možností.

Do open callu sa zapojíte vyplnením tohto jednoduchého formulára. Návrhy si čo najskôr preštudujeme a ak sa nám bude váš nápad pozdávať, určite sa vo februári stretneme. Keďže ide o prvú takúto výzvu, nevieme odhadnúť, koľkí na ňu zareagujú. Radi by sme poslali spätnú väzbu každému z vás, no možno to nebude v našich silách.