fbpx

Bavme sa o lige: Naživo v Malom Berlíne

22. júla 2023
— Hlavná sála

Čakali ste na to dlhšie, ako Košice na návrat do ligy. Tešili ste sa na to viac, ako Trnava na oslavy storočnice. Možno ste už ani neverili, skoro ako niektorí Slovanisti v titul pár kôl pred koncom sezóny.

Definitívne to však príde – podcast Bavme sa o lige sa 22. júla bude nahrávať naživo – aj s divákmi. Začína sa od 0:0, domácim ihriskom bude kultúrne centrum Malý Berlín.

V deň oslavy storočnice trnavského Spartaka sa spolu stretneme, aby sme sa pobavili o lige. Od 13.00 h sa obľúbený podcast fanúšikov našej najvyššej futbalovej súťaže bude prvýkrát nahrávať naživo. Témou bude blížiaci sa začiatok ligy. Prejdeme si tím po tíme, zhrnieme prestupy, novinky, dramatické predsezónne situácie, zhodnotíme šance domácich klubov v najbližšom ročníku a porozprávame sa aj s (nateraz) tajným hosťom podcastu.

Bonusom bude diskusia s divákmi, ktorí budú môcť po nahrávaní položiť ich futbalové aj nefutbalové otázky. Po diskusii sa presunieme na Štadión Antona Malatinského, kde si pozrieme zápas k storočnici, alebo sa poberieme, kam budeme chcieť.

Všetci fanúšikovia podcastu a futbalu sú srdečne vítaní!

Vyzbierané vstupné venujeme Fakultnej nemocnici Trnava.