fbpx

Berlin Manson + hostia, support Deti

31. mája 2024
— Hlavná sála
Vstupné:
— predpredaj: 10 €
— v deň podujatia: 15 €
Online predaj: MaxiTicket.sk

Nekompromisní Berlin Manson konečne v Malom Berlíne! Kedysi silná dvojka,
dnes silná trojka príde ku nám v rámci turné k novému albumu Poor But Sexy. Okrem hostí, ktorých si pozvú na pódium si ako predkapela zahrajú punková úderka Deti.

Adam Dragun a Patrik Nagy začínali ako dvojica, časom zvuk vytunovali a pribrali na bicie Tomáša Tabiša z 52 hertz whale. Túto trojku možno zaradiť do (synth)punku, ale tým sa všetko škatuľkovanie končí. Sú úplne slobodní: v názoroch, produkcii, či prejave. Na našej scéne sú úplne ojedinelí. Majú za sebou mnoho koncertov, v 2022 boli objavom roka na Radio_Head Awards, spolupracujú s viacerými muzikantami, posledne aj s FVLCRVMom. Ich piesne z albumu Život končí, keď máš trinásť sú už skoro legendárne.
Prichádzajú s novým albumom Poor But Sexy, ktorý je ich prvým veľkým konceptuálnym dielom, kde počuť ich nekompromisné názory na fašižmus, špinu spoločnosti a veci, o ktorých sa všetci boja rozprávať. Oni však nie! Spolu s ich nenapodobiteľným prejavom to bude určite silný večer. Svojich hostí budú oznamovať priebežne.

DETI
Bratislavská štvorica z DYI scény je zase raz niekto svieži, kto obnovuje atmosféru punku. Rýchle a úderné songy, ktoré akoby neboli z roku 2024, ale atmosférou oživujú všetky témy a pocity, ktoré punková scéna mala a vždy bude mať. Čistá a nefalšovaná garážová muzika s tvrdou basou, minimalistickými fuzz riffmi, ktorá nakopne každého, kto je v tom momente poblíž.