fbpx

Vypredané: Boy Wonder + Eremen & Petijee + Ransmoukid

1. marca 2024
— Hlavná sála
Vstupné:
— predpredaj: 12 €
— v deň podujatia: 16 €
Online predaj: MaxiTicket.sk

Predpoklad dlhého a skvelého večera je pred nami!

Po výnimočnom návrate Špinavého poeta na stage, keď Boy Wonder odohral 3 exkluzívne koncerty, sa s týmto legendárnym albumom posledný krát ešte vráti aj domov do Trnavy. A keďže spojenie Boy Wonder – Trnava – Malý Berlín funguje veľmi dobre a Malý Berlín v ten víkend oslavuje svoje 6. narodeniny, tak sa teš na výživnú noc.

Asistovať mu budú aj spriaznení Eremen & Petijee s kapelou a feat prisľúbil aj Ransmoukid. Príď s nami prežiť dlhú noc a osláviť, že už 6 rokov makáme pre vás.

Boy Wonder

Trnavský umelec s nenapodobiteľným prejavom a driveom. Na konte má niekoľko albumov, je jednou z hlavných tvárí labelu Ty Nikdy! Jeho koncerty majú vždy silný náboj a vášeň. Zaznejú skladby z celého spektra jeho tvorby. Fanúšikovskú základňu v Trnave chcel potešiť pridaným koncertom a sme radi, že môžeme aj takto trochu osláviť 6. narodeniny.

Eremen & Petijee

rapper a beatmaker, ktorí v roku 2021 vydali svoj druhý album Únikový východ 2, plný slovných hračiek a príjemných beatov. Všetko to, čo táto dvojica považuje v škatuľke rap music za dobré, získalo konečne reálnu podobu, ktorú vám radi predstavia naživo. Skladby budete počuť obohatené živou muzikou vďaka triu skvelých muzikantov Space Cats.

Bratislavské trio Space Cats funguje na scéne od roku 2016. Majú za sebou množstvo klubových a festivalových hraní. Ich hudba je prierezom rôznych elektronických žánrov, ktoré členovia kapely obľubujú a interpretujú “naživo”. Koncerty Space Cats sú známe veľkou mierou improvizácie – väčšina hudobných nápadov vzniká v reálnom čase priamo na pódiu.

LINE UP:
19.30 h open
20 h Chain DJ set
21 h Ransmoukid
21.45 h Eremen & Petijee
23.00 h Boy Wonder