fbpx

Chcem tu zostat | koncerty na Nádvorí

19. septembra 2023
— Nádvorie
Vstupné:
— zdarma

Ak sa mladí ľudia vedia na niečom zhodnúť, tak zvyčajne na tom, že ich nikto nepočúva, že ich názor nikoho nezaujíma, že tu všetko ide z kopca a že vlastne úplne najlepšie bude zo Slovenska odísť. Chceme, aby tu mladí zostávali, preto sme sa zapojili do kampane CHCEM TU ZOSTAŤ!

Problém, ktorý mladí vnímajú je, že v parlamente majú len málo zástupcov a politici a političky sa viac sústredia na iných voličov. Ak existuje možnosť, ako jednoducho prispieť k tomu, aby sa to zmenilo, tak sú to voľby. Chceme, aby nám mladí pomáhali aj v budúcnosti budovať krajinu, dôveru a porozumenie.

V PROGRAME VYSTÚPIA:

  • Taomi
  • The Curly Simon
  • The Wilderness
  • Ďalších vystupujúcich doplníme

VYSTUPUJÚCI

TAOMI
Vo svojej hudbe spája prvky neo-soulu, jazzu a rapu. Vďaka svojmu jedinečnému štýlu sa z Taomiho stal oceňovaný hudobník, ktorého vidno aj pri spoluprácach s poprednými rapermi.

THE CURLY SIMON
The Curly Simon spevák, textár a hudobný producent z Bratislavy. Svoje hudobné pôsobenie začal v roku 2016 ako spevák kapely Don’t Trust Butterflies. V roku 2020 vydal s Matejom Turcerom svoj debutový, žánrovo rozmanitý album Things We Don’t Say. Táto spolupráca trvá dodnes, vzišlo z nej ďalšie EP KEĎ SA STMIEVA.

THE WILDERNESS
The Wilderness je punková kapela z Trnavy. Vo svojich textoch sa venujú politike, viere a spoločensky kritickým témam, filozofii aj morálnym dilemám a konfliktom medzi subjektívnym videním sveta a objektívnou realitou.

#chcemtuzostat

Kultúrne centrum Mal‎ý Berlín sa Nádvorie sa zapojili do kampane Chcem tu zostať.