fbpx

Warning: Undefined array key 0 in /data/f/9/f98c9b44-d18e-4335-a7cb-4f3ea5eb7dd6/publikum.sk/sub/mb/wp-content/themes/mb2021/parts/card-event-header.php on line 7

Meetupy Trnavského cechu pokračujú v novom šate už 4. júna. Hlavnou témou večera budú inovácie. Až s 3 hosťami sa budú rozprávať o inováciách v podnikaní, veľkých firmách aj startupovom svete.

Juraj Svinčák, meet’n’learn

Juraj je Trnavčan, ktorý spolu s kolegami založil platformu MeetnLearn, online priestor prepájajúci lektorov a doučovateľov s ich študentmi. Dnes pôsobia na 8 trhoch v Európe a ich platformu využívajú tisíce doučovateľov a študentov mesačne. Porozpráva o tom ako vybudovať firmu z Trnavy aj ako sa z DoučMa.sk stalo meet’n’learn.

Valentína Kasperová, FutureNow

Po 3 rokoch práce v energetike objavila Valentína svet inovácii a nebolo cesty späť. Absolvovala kurz na Institute of European Design a začala sa tejto téme venovať aj profesne. Od februára 2018 viedla tím najväčšej inovatívnej a startupovej eventovej platformy na Slovensku. Spolu budeme hovoriť o plánovaných zmenách v koncepte FutureNow aj tom, prečo je sústredenie sa na inovácie vo všetkých biznisoch a organizáciách kľúčové.

Slavo Tuleja, kiuub

Slavo mal pod palcom rozbeh viacerých nových služieb v realitnom, automobilovom priemysle aj v korporátoch. Stál pri zrode inovačného labáku Škoda Auto DigiLab v Prahe. Najčerstvejšie rozbiehal inovačné produkty pre Volkswagen Group China. Vo svojej prezentácií nám priblíži ako postaviť nové firmy od základu, tak aby fungovali a prinášali hodnotu.

Počet miest je obmedzený, preto neváhaj a rezervuj si miesto čím skôr na stránke tickpo.sk.

Program:

  • 18:15 Otvorenie
  • 18:30 Prezentácie
  • 19:00 Diskusia
  • 19:45 Networking