fbpx

Divadlo Fí: Ina

15. septembra 2019
— Hlavná sála

„Toto bude moja najhoršia oslava!“ – Pozývame na multimediálnu inscenáciu pre deti vo veku od 6 do 11 rokov.

Ina je veľmi populárne dievča. O jej narodeninových oslavách sa vždy ešte celý rok hovorilo. A opäť chystá ďalšiu, ibaže niečo jej do toho príde… Začína sa jej nevšedné životné dobrodružstvo, s rodičmi sa totiž presťahuje do inej štvrte – noví kamaráti a kamarátky, nové krúžky, nová škola. Do všetkého sa Ina s radosťou strmhlav vrhá. Až tak, že zabudne na svoju oslavu narodenín. Čo všetko Ina zažila, že odrazu už nechce byť v samom stredobode pozornosti? Príďte a zistíte!

účinkujú: Lucia Janovová, Róbert Máťuš
réžia a scenár: Juraj Bako
scénografia: Júlia Jurinová
hudba: Zuzana Strnátová

Predstavenie je vhodné pre deti od 6 – 11 rokov. Prosíme rodičov, aby rešpektovali odporúčanie vekovej vhodnosti a tým aj ostatných divákov predstavenia.

Divadlo Fí

Divadlo Fí je multižánrová platforma, ktorá zastrešuje mladých profesionálov a profesionálky, ktorí sa vo svojej tvorbe venujú rôznym umeleckým formám. V oblasti divadla sa venuje bábkovému / výtvarnému, činohernému a experimentálnemu divadlu. Sme kolektív profesionálnych divadelníkov a divadelníčok, ktorý sa snaží reagovať na najsúčasnejšie spoločenské fenomény. V našej tvorbe sa venujeme najmä otázke tolerancie a snažíme sa prispieť k diskusií o ľudskoprávnych témach. Platforma pôsobí na nezávislej divadelnej scéne od roku 2015.