fbpx

Divadlo Kontra: Rum a vodka

19. septembra 2015
— Berliner DKP

Dočasný kultúrny priestor Berliner prináša opäť najúspešnejšie predstavenie divadla Kontra (Dosky 2007 – Objav sezóny, Prekvapenie Novej drámy 2007).

Rum a vodka írskeho dramatika Conora McPhersona:
Réžia: Klaudyna Rozhin
Hrá: Peter Čižmár

Hádka so šéfom. Pár pív. Hádka so ženou. Zase pár pív. Koniec? Nie! To je len začiatok šialeného víkendu, v ktorom sa môže prihodiť všetko… Iba pre milovníkov silných dojmov a silných drinkov!

Rum a Vodka, to je mix, čo vraj aj „mŕtveho postaví na nohy“, je to aj dlhý víkend človeka na ceste do zatratenia. Ukazuje everymana, ktorý prežíva neočakávaný a fatálny úpadok do nemilosti, hľadá naplnenie, ktoré ho vedie od baru k baru a nakoniec do náručia ženy, o ktorej verí, že „uzdraví jeho život“. Rum a vodka má všetky prísady, ktoré McPhersona preslávili. Silné charaktery, ktorých jazyk môže byť hnusný, ale ich humor a náhle záblesky ľudskosti dojímajú k slzám. McPherson má silu vidieť do sŕdc a žalúdkov skutočných mužov, nie stereotypov, ktoré často vidíme na televíznej obrazovke alebo filmovom plátne.

Nepriveď na to svoju mamu. Príď s niekým, kto za normálnych okolností do divadla nechodí!

REZERVÁCIE
Kapacita sály je len 50 miest, odporúčame si preto rezervovať miesta vopred. Stačí nám napísať e-mail na adresu rezervacie(zavináč)malyberlin.sk. Následne vám zašleme potvrdenie o rezervácii. Ak by sme vám však neodpovedali ani do dvoch dní, je možné, že váš e-mail nebol doručený, odporúčame preto napísať znova.