fbpx

Divadlo Morgonrock: O čertovi Kolofónovi

3. decembra 2017
— Thalmeiner

Malý Berlín pozýva deti a rodičov na divadlo v kaviarni Thalmeineri. Tri nedele za sebou vám spríjemníme divadlom pre deti, aké ste v Trnave ešte nevideli. Posledná nedeľa tesne pred Mikulášom bude venovaná dobrodružstvám čerta Kolofóna v modernom svete.

Predstavenie je potešením pre malých aj veľkých divákov. Mix čertovských rozprávok, popkultúry, divokého západu a romantických komédií je receptom na hodinu neopakovateľnej zábavy v spoločnosti klasických marionetových bábok.

Hlavný hrdina čert Kolofón to má ťažké. Život v pekle totiž nie je len z kotla vylizovať. Jeho príbeh dospievania môže začať, keď ho pošle Lucifer na zem, aby doviedol aspoň dve neposlušné deti. Dej dostane spád, keď Kolofón stretne Janka a Marienku, hyperaktívne deti fičiace na biostrave.

dĺžka predstavenia / cca 60 min.
účinkujú / Kristína Rigerová, Peter Gärtner
hudobný sprievod / Rado Hrbek
scenár, réžia / Peter Gärtner
scénografia / Patrik Steinocher
kulisy / Matej Riger
foto © Tomáš Kusa

rezervácie / Ak chcete mať istotu, že sa vám ujde miesto, napíšte nám e-mail na adresu rezervacie(zavináč)malyberlin.sk. Následne vám zašleme potvrdenie o rezervácii. Rezervované vstupenky je potrebné vyzdvihnúť najneskôr 15 minút pred začiatkom predstavenia. Ak by sme vám neodpovedali ani do dvoch dní, je možné, že váš e-mail nebol doručený, odporúčame preto napísať znova. Rezervácie prijímame do 12:00 v deň predstavenia.

Bábkové divadlo Morgonrock /
Bábkové divadlo Morgonrock vzniklo v lete 2015 v BytčI z iniciatívy nadšencov. Za divadlom stoja kamaráti s väčšími či menšími skúsenosťami s vodením bábok – herci, kutilovia, hudobníci a kreatívci – pod vedením principála Petra Gärtnera, ktorý vyštudoval filmovú scenáristiku.

Divadlo má však za sebou už hranie v mnohých slovenských kultúrnych centrách: Stanica-Záriečie Žilina, Klub Lúč Trenčín, Diera do sveta Liptovský Mikuláš, Župný dom Púchov, Cooltajner Považská Bystrica, Wave Club Prešov, Festival Hviedzne noci Bytča a v Bratislave hráva v Satori Stage.

Web: www.morgonrock.sk

Predstavenie z verejných zdrojov podporil hlavný partner Fond na podporu umenia v rámci projektu Malý Berlín 2017.
Mediálni partneri: Trnava-live.sk, Trnavský hlas, Mesto Trnava