fbpx

Warning: Undefined array key 0 in /data/f/9/f98c9b44-d18e-4335-a7cb-4f3ea5eb7dd6/publikum.sk/sub/mb/wp-content/themes/mb2021/parts/card-event-header.php on line 7

Hecykveci: 24-hodinový hackathon

25. októbra 2019

Na jeseň zažije Trnava svoj historicky prvý hackathon. Inovácie preniknú do budovy mestskej polikliniky.

Hecykveci prináša Trnavský cech s podporou Mesta Trnava. Ide o prvý trnavský hackathon, do ktorého sa môžeš zapojiť aj ty. Ukáž 25. a 26. októbra svoju odbornosť, pomôž svojmu mestu a získaj 2 500 €.

Hackaton je inovatívny formát, ktorý spája odborníkov z rôznych oblastí za účelom riešenia konkrétneho problému firiem alebo samospráv. Počas 24 hodín tímy zložené z architektov, dizajnérov, marketérov, IT profesionálov a iných odborníkov využijú svoje skúsenosti a schopnosti, aby vymysleli a odprezentovali svoje plány, ako vylepšiť trnavskú polikliniku.

Témou prvého hackatonu je zlepšenie fungovania mestskej polikliniky. Či už je to efektívny príchod a odchod jej klientov, vylepšenie čakární, návrh navigačného systému, komunikačný koncept alebo využitie priestorov, príležitostí na pokrok je viac. Práve tvoj tím môže navrhnúť riešenie, ktoré skutočne zlepší skúsenosť jej klientov a prispeje k rozvoju mesta.

Zisti viac info na webe: hecykveci.sk.