fbpx

Malý Berlín pozýva deti a rodičov na divadlo v kaviarni Thalmeineri. Tri nedele za sebou vám spríjemníme divadlom pre deti, aké ste v Trnave ešte nevideli. Prvá nedeľa bude venovaná tradičnej rozprávke v nezvyčajnom zábavno-poučnom prevedení.

Viete, ako vyzerá bežný deň Snehulienky v domčeku siedmych trpaslíkov alebo prečo Hapčí stále kýcha a čo rozosmeje zamračeného Dudroša? V tejto verzii rozprávky si deti spolu so Spachtošom pripomenú čísla na hodinách, s Vedkom zistia, čo sa môže stať, keď necháme v kúpeľni tiecť vodu bez dozoru. A možno aj princ bude pri prebúdzaní Snehulienky potrebovať malú radu a pomoc.

dĺžka predstavenia / cca 45 min.
účinkujú / Miška Pastorková, Jarka Sýkorová
hudba / Jarka Sýkorová
výroba bábok / Lukáš Tandara

Kapor na scéne / Divadelno-improvizačná trojica zo Žiliny, ktorá vznikla v roku 2009. Venuje sa humorným autorským predstaveniam pre všetky vekové kategórie. Okrem komédií pre dospelých (Rómeo a Júlia – najtragickejšia komédia všetkých čias, Macbeth, Jánošík – najhrdinskejšia komédia všetkých Slovákov, Hamlet) a vlastných improvizačných večerov (Impro-kapro) produkujú aj originálne humorno-edukatívne rozprávky pre deti materských a základných škôl.

Vo svojich netradičných verziách rozprávok si zábavnou a nenútenou formou s deťmi pripomínajú základné návyky slušného správania, zdravého životného štýlu, dopravnej výchovy a pomáhajú tiež budovať pozitívny vzťah k prírode a zvieratkám.

rezervácie / Ak chcete mať istotu, že sa vám ujde miesto, napíšte nám e-mail na adresu rezervacie(zavináč)malyberlin.sk. Následne vám zašleme potvrdenie o rezervácii. Rezervované vstupenky je potrebné vyzdvihnúť najneskôr 15 minút pred začiatkom predstavenia.

Ak by sme vám neodpovedali ani do dvoch dní, je možné, že váš e-mail nebol doručený, odporúčame preto napísať znova.

vstupné / dospelí a deti od 3 rokov: 2 eurá

Predstavenie z verejných zdrojov podporil hlavný partner Fond na podporu umenia v rámci projektu Malý Berlín 2017.
mediálni partneri: Trnava-live.sk, Trnavský hlas, Mesto Trnava