fbpx

KIRATON 2.0

7. októbra 2022 — 8. októbra 2022
— Hlavná sála
Vstupné:

Predstavujeme ti KIRATON 2.0. Po prvom úspešnom ročníku 24-hod. hackathonu sme sa spolu s TTSK a KIRA rozhodli usporiadať ďalší KIRATON.

Cieľom hackathonu je zlepšiť životnú úroveň v Trnavskom kraji, a preto hľadáme aktívnych ľudí a odborníkov po celom Slovensku, ktorí nám pomôžu nájsť riešenia na nasledujúcu výzvu:

Podpora malých a stredných podnikateľov v kraji

  • Ako by sme mohli podporiť malých a stredných podnikateľov pri ich každodenných problémoch a zlepšiť tak kvalitu služieb a produktov v TTSK?

Malé a stredné firmy sú pre náš kraj kľúčové, preto sú pre nás prioritou. V rámci 3-mesačného výskumu sme skúmali ich potreby a bolesti, pripravili sme stratégiu podpory MSP a teraz hľadáme tie najlepšie riešenia na jej napĺňanie. A práve tu potrebujeme vás, mladých a inovatívnych ľudí v kraji!

Záleží ti na budúcnosti malých a stredných podnikateľov na Slovensku a máš nápad, ako im pomôcť? Si podnikateľom, inovátorom, UX/UI dizajnérom, developerom, marketérom alebo študentom a vidíš priestor a možnosti na zlepšenie súčasnej podpory od kraju? Ak áno, hľadáme práve TEBA!

Vytvor tím, zaregistrujte sa a vyhrajte 2 500 €.

Viac informácií o výzve, agende, mentoroch, ale aj podporovateľoch nájdeš na kiraton.sk.

#spolutvorimekiraton #spolutvorimekraj