fbpx

GLEB

28. júna 2024
— Nádvorie
Vstupné: — prvá vlna: 20 €, druhá vlna: 23 €, tretia vlna: 26 €
Online predaj: MaxiTicket.sk

Posledný školský deň treba riadne osláviť a užiť si ho. Na Nádvorie dorazí jedna z najvýraznejších tvárí slovenského rapu GLEB.

Neprehliadnuteľný a originálny umelec, ktorý Nádvorie rozpumpuje a vystrelí všetkých návštevníkov smerom k letným prázdninám.

GLEB
Podľa jeho vlastných slov začínal ako trinásťročný raperko so záujomom o streetart a rap vo všetkých jeho podobách. Ako MC bol aktívny na rôznych hudobných platformách s DJ´s až si časom vypracoval svoj jedinečný štýl. Podkutý počúvaním najmä londýnskych chorých MC´s zapracoval do svojho prejavu drum and bass, grime, glitch, či trap. Tým sa jeho koncerty a tvorba stala veľmi energickou a rapový prejav ekvilibristickým a náročným. Pilovaním svojho štýlu a naturálnym záujmom o rap a pouličnú kultúru sa rýchlo stal obľúbeným a vyhľadávaným umelcom v slovensko-českom priestore. Na konte má niekoľko albumov, mnoho koncertov, či už na veľkých stageoch alebo pouličných surových undergroundových predstaveniach. Prirodzene populárny a stále na vysokej úrovni. Práve mu vychádza nové EP s názvom Dlhá cesta domov a aj preto koncert netreba zmeškať a prísť sa dobre naštartovať pred horúcimi letnými prázdninami.

Line-up
19.00 h open
19.00 h Kansiik (DJ Set)
20.30 h VI3E
21.00 h Gleb