fbpx

Pozývame rodičov a deti na inscenáciu o fyzike, tvorbe elektrickej energie a o živote slávneho vynálezcu a fyzika Nikola Teslu. Predstavenie je vhodné pre deti od 8 rokov.

Divadlo si môžete prísť pozrieť k nám do Malého Berlína naživo alebo zasadnúť k obrazovkám a pustiť online vysielanie na Facebooku Malého Berlína. 

Činoherno-bábková inscenácia podáva vtipno-edukačným spôsobom rozšírenie znalostí o fyzike, tvorbe elektrickej energie a o živote slávneho vynálezcu, fyzika a hlavne človeka Nikola Teslu. V predstavení sa detský divák zoznámi okrem iného aj so známymi osobnosťami ako Thomas Alva Edison, Mark Twain a pod. Predstavenie chce poukázať aj na fakt ako technológia ovplyvňuje každodenný život človeka.

scenár, réžia: Miro Mihálek
dramaturgia: Matej Feldbauer
scéna, bábky, kostýmy: Miriam Horňáková
hrajú: Miro Mihálek a Patrícia Sopkovičová
dĺžka predstavenia: 45 min.

Prečítajte si recenziu z premiéry.

Divadlo SpozaVoza je profesionálne divadlo založené v roku 2012 absolventami KBT VŠMU. Činnosť začalo až v roku 2015 vytvorením prvej inscenácie pre najmenšie deti s názvom Ružová rozprávka. Divadlo nemá vlastný priestor, vždy hosťuje na rôznych miestach. Vytvára divadelné inscenácie pre deti, mládež, ale aj dospelých.