fbpx

Modelovanie s Martinou Švarc

25. apríla 2021
— Online

Rodinný workshop zameraný na deti od šesť rokov a ich dospelých pomocníkov. Lektorkou sa stane výtvarníčka a keramikárka Martina Švarc.

Pripravte si samotvrdnúcu hlinu a poďte spoločne modelovať hlinených vtáčikov. Počas workshopu sa naučíte ako správne pracovať s hlinou a ako jednoducho docieliť dokonalé detaily aj na figuratívnych prvkoch. Lektorka vám tiež ukáže ako si môžete výrobky neskôr farebne zdokonaliť.

Registrácia: rezervacie(zavináč)malyberlin.sk
Kapacita: 10 detí

Podujatie sa uskutoční online prostredníctvom aplikácie ZOOM, link vám zašleme po zaregistrovaní a kúpe vstupenky na vašu emailovú adresu.

Martina Švarc
Po štúdiu úžitkového výtvarníctva sa keramike naplno venuje už 18 rokov. V predošlých rokoch sa prevažne zameriavala na figurálnu tvorbu, ku ktorej sa neustále vracia. V poslednom čase sa však začala venovať aj úžitkovej keramike. Zamerala sa na funkčnosť, jej cieľom je priniesť do každodenného moderného života kus umenia. V jej portfóliu nájdete hrnčeky, misky, vázy, taniere svietniky, malé šperky a iné. Jej prácou nezaťažuje a neznečisťuje životné prostredie, pretože je malovýrobca a to priamo z východu Slovenska.