fbpx

PechaKucha Night Trnava vol. 19

21. septembra 2016
— Alegria

Devätnáste vydanie večera umenia a kultúry prebehne výnimočne v priestoroch Štúdia tanca a pohybu Alegria, v stredu 21. septembra so začiatkom o 19:30.

Predstavia sa títo hostia: Matej Mazák: animácia; Adela Režná: ilustrátorka; Metaformi: šperky; Martina Chudá: vizuálne umenie; Dávid Reitšpís: drevený dizajn; Anton Čierny: multimediálne umenie; Zora Husarčíková: Fasion LIVE!; Erik Šille: maľba; Jonáš Gruska: performer, zvukový umelec; Juraj a Ivan Dudášovci: vizuálne umenie.

PechaKucha Night je platforma, ktorá vznikla v Tokiu z iniciatívy dvoch architektov Astrid Kleinovej a Marka Dythama. V priebehu pár rokov sa rozšírila po celom svete. Myšlienkou podujatia je priniesť divákom produktívne, zaujímavé alebo prekvapivé myšlienky prostredníctvom projekcií obrázkov, a pritom prinútiť účinkujúcich rozprávať stručne a k veci, miesto toho, aby viedli dlhé monológy.

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu umenia.

Podujatie PechaKucha Night Trnava pripravuje OZ Publikum.sk s podporou partnerov: Galéria Jána Koniarka, Trnavský samosprávny kraj, mesto Trnava, Trnava-live.sk, Trnavský hlas a tlačiareň Bright.

Autorkou plagátu je Dominika Valentovičová.