fbpx

Pletenie adventných vencov

28. novembra 2018
— Malá sála
Vstupné:
— 25 €

Kvetinárstvo Kasbo Flowers & More vás pozýva na pletenie adventných vencov. Na účastníkov čakajú kvalitné materiály, prvotriedne sviečky a najmä príjemný zážitok v dobrej spoločnosti.

kapacita: 20 účastníkov
predpredaj prebieha len do 22. 11: na stránke MaxiTicket.sk

O workshope

Počas dvojhodinového workshopu pod vedením kvetinárov z Kasbo Flowers & More sa návštevníci naučia, ako si vlastnými silami pripraviť vkusný a kvalitný adventný veniec. Hotový veniec podľa vlastného vkusu si, samozrejme, odnesiete aj domov, kde krásne rozvonia a spríjemní advent.

Vence sa budú pliesť zo slameného kruhu, trvácnej čečiny neopadavej normandskej jedličky, sušeného ovocia a šišiek, mašlí a dekorácií rôznych farieb a overených sviečok, ktoré si aj po horení zachovajú pekný výzor. Všetok materiál, potrebné prístroje a malé občerstvenie sú zahrnuté v cene workshopu.

Kasbo Flowers & More
Kvetinárstvo vedú Martina a Georges Kasbovci. Po dlhoročnom pôsobení v zahraničí sa rozhodli, že chcú využiť svoje skúsenosti doma na Slovensku a podeliť sa o našu lásku ku kvetom. Georg pracuje v Dóme sv. Štefana vo Viedni viac ako dvadsať rokov. V roku 2007 bol jediným aranžérom pri výzdobe Dómu sv. Štefana pri príležitosti návštevy sv. Otca Benedikta XVI, kedy vyzdobil Dóm viac ako 3000 kvetmi. Cez jeho ruky prešli tisíce kvetov a i vďaka tomu dokáže vybrať tie správne kvety a vytvoriť jedinečné diela pre akúkoľvek udalosť.