fbpx

Warning: Undefined array key 0 in /data/f/9/f98c9b44-d18e-4335-a7cb-4f3ea5eb7dd6/publikum.sk/sub/mb/wp-content/themes/mb2021/parts/card-event-header.php on line 7

Inšpirujeme, aby ste sa stali svojím lepším JA. Pomôžeme Vám nájsť svoje talenty a ukážeme Vám ako prestať byť priemerný.

Ako môžeme odomknúť obrovský potenciál, ktorý je ukrytý v našich slovenských firmách? Ako sa môžu slovenské firmy zaradiť do prvej ligy úspešných firiem tak, aby obstáli v konkurencii globálnych hráčov? A čo stým má spoločné šťastie v práci a spoznanie vlastných talentov?

Tee Camp je určený pre majiteľov firiem, decision makerov a C-Level managerov s otvorenou mysľou. Ale aj pre študentov a freelancerov, ktorí majú chuť nadýchať sa toho, ako by mohlo vyzerať podnikanie v budúcnosti.

Organizátori vás prevedú štyrmi témami, vďaka ktorým sa po našom workshope budete na svoje podnikanie pozerať z úplne inej perspektívy. A to je cieľom. Inšpirovať vás k zmenám.

Speakri:

Ivan Košalko
Ivan je prvým slovenským certifikovaným Gallup koučom. Ivan Vás bude inšpirovať, ako zo svojho talentu vydolovať maximum – pre vlastný úspech, ale aj pre úspech firmy a v prospech všetkých, s ktorými prichádzate do kontaktu.

Michal Martoch
Michal je spolumajiteľ spoločnosti Talentwork zameranej na poskytovanie služieb v oblasti talent manažmentu s využitím vlastného algoritmu TalentWork.

Viac o podujatí: tee.camp.