fbpx

The Burning Hell + Construction & Destruction (CAN)

20. októbra 2017
— Zelený kríček

The Burning Hell predstavujú svoj nový album „Revival Beach“:

Kapela hrá v súčasnosti v zostave Ariel Sharratt na bicích a basklarinete, Darren Browne na base a buzuki a Mathias Kom (spev, gitara). Kým Komove príbehy ostávajú v centre záujmu, dokážu prejsť z hrubého garage rocku cez balady pripomínajúce 50. roky, inštrumentálky šľahnuté gréckym popom, valčíky, až po nežné uspávanky.

Mathias Kom si v pesničkách na albume vymýšľa rozličné pohľady a aspekty, ako by mohol skončiť svet, či už nás to čaká za najbližším rohom alebo v zahmlenej budúcnosti. Pri apokalyptickej téme však jeho hudba nie je ponurá. Dodrbali sme to tu síce riadne, no stále si môžeme zatancovať.

Viac na theburninghell.com.

+ Support: Construction & Destruction

„My dvaja, Colleen (Coco!) Collins a David (Dave!) Trenaman, sme sa stretli v autobuse cestou na rave v Londone, Ontario (Kanada) niekedy v 94om. A Construction & Destruction vznikla asi v roku 2005, tak nejak Sme spolu viac než polku našich životov a teraz pracujeme z Port Greville, Nové Škótsko, kde žijeme od 2003 v starom dome pri mori. Držíme veci v pohybe tak, že si delíme skladanie pesničiek, aranžmány a produkciu. A všetky ostatné bežné rokenrolové povinnosti. Nahrávme, seba aj iných, v Karanténe: našom obývačkovom štúdiu.“

Viac na www.constructionanddestruction.band alebo na stránke Bandcamp.com a na Vimeo.com/candd.

Koncert organizuje Michal Kabát v spolupráci s Malým Berlínom. Podujatie je podporené z verejných zdrojov Fondom na podporu umenia v rámci projektu Malý Berlín 2017.

Ďakujeme mediálnym partnerom: Mesto Trnava, trnava-live.sk a Trnavský Hlas.