fbpx

Všetko je beat

29. septembra 2018
— Malá sála
Vstupné:
— zdarma - povinná registrácia

Workshop pod vedením Mgr. Tomáša Farkaša, PhD. je určený ľuďom, ktorí sa snažia nájsť svoj zvuk a tým, ktorí majú často pocit, že veľa hudby znie rovnako a že k tvorbe sa dá pristupovať aj inak. V rámci tohto tvorivého stretnutia sa naučíte počúvať zvuky, ktoré ste predtým nevnímali, prehodnotíte, ako sa k nim dá pristupovať a napokon sa naučíte, ako vytvoriť beaty, ktoré budú iba vaše.

Ak vám nie je cudzí sound design, pracujete v programe Ableton Live, nachádzate sa na začiatku svojej hudobnej tvorby a ste otvorení jednoduchým, ale efektívnym riešeniam, workshop je určený práve vám.

registrácia / Aby bol workshop čo najpraktickejší, jeho kapacita je 12 miest. Ak sa chcete zúčastniť, napíšte nám e-mail na adresu workshop(zavináč)malyberlin.sk.

voľné miesta / 12

Mgr. Tomáš Farkaš, PhD. je absolvent trnavskej FMK UCM, kde od roku 2008v súčasnosti pôsobí ako odborný asistent. Odborne sa venuje hudbe ako komunikačnému nástroju vo filme, jej funkciám a efektom na divákov, ale aj v širšom spoločenskom kontexte. Pod menom Cloudsform vydáva vlastnú minimalistickú ambientnú hudbu, ovplyvnenú nahrávkami zvukov prírody.

Mediálni partneri: trnava-live.sk, Trnavský Hlas, Mesto Trnava, MY Trnavské noviny, Trnavsko, Trnavské Rádio.