fbpx

Výlety naslepo a Let’s Facebook

19. decembra 2016
— Berliner DKP

Školenie pre neziskové organizácie má dve časti. Bude sa konať v priestoroch Berliner DKP, Pekárska 40 v Trnave, 19. decembra 2016 od 17:00 do 19:30.

Prvá časť školenia Let’s Facebook:
Spravuješ Facebook stránku neziskovej organizácie a chceš to robiť čo najlepšie? Vieš, že sú na Facebooku ľudia, ktorých hľadáš, ale nevieš ako sa k nim dostať? Chceš zlepšiť komunikáciu Tvojej neziskovky s Vašimi fanúšikmi?

Naučíme ťa ako, kedy a čo komunikovať ľuďom, ktorých chceš osloviť. Na školení sa dozvieš aj:

  • všetky dôležité informácie o slovenskom Facebooku
  • ako ne/komunikovať so svojimi fanúšikmi
  • kedy a čo publikovať
  • ako využívať najefektívnejšiu reklamu – FB reklamu
  • čo vyplýva z dát Tvojej stránky
  • a veľa iného…

V druhej časti školenia Otvorene o: hejte v online sa podelíme o to, čo o hejte vieme. Čerpať budeme z práve prebiehajúcej kampane Výlety naslepo, ale aj z kvalitatívneho výskumu Nenávistné a agresívne vyjadrovanie v on-line priestore na Slovensku, ktorý sme robili v roku 2015. Podelíme sa aj so svojou stratégiou, ako sa hejtu postaviť formou verejných kampaní, medzi iným: Ale hejt neskryje, Povedz mi to do očí, ako aj iných.

Školenie je zdarma, ak máš záujem zúčastniť sa školenia Let’s Facebook a Otvorene o: hejte v online, napíš mail na: tomas.badin(zavináč)osf.sk. Prihlásenie na workshop sa uzatvára v sobotu 17.12. o 14:00.

Podujatie organizuje Nadácia otvorenej spoločnosti a PS:Digital