fbpx

Workshop: Základy DJ-ingu s Lixxom

19. januára 2020
— Malá sála

Na workshope pod patronátom hudobnej školy LFO.sk ti drum&bass DJ Lixx s viac ako 20-ročnými skúsenosťami za mixpultom vysvetlí, čo všetko potrebuješ vedieť, aby si mohol bez hanby stáť ako DJ na pódiu.

Ukáže ti aj svoje tipy a triky. Samozrejme, všetko si budeš môcť vyskúšať. Workshop je zameraný výhradne na digitálny DJ-ing a prebieha na najvyššom rade DJ techniky značky Pioneer. Dozvieš sa, ako si správne pripraviť tracky v software Rekordbox, čo všetko dokáže aktuálna technika a ako to v praxi využiť, pochopíš, čo je beatmatching a nahliadneš aj do rôznych techník mixovania.

Je jedno, či už nejaký ten piatok hrávaš, alebo na to zatiaľ len pomýšľaš, alebo si len zvedavý. Vítaní sú všetci, ktorí majú záujem vedieť trošku viac o tom, čo to vlastne DJ-ing je a čo všetko DJ za mixpultom robí.

kapacita / 10 účastníkov
registrácia e-mailom na workshop(zavináč)malyberlin.sk (na registrácie vám odpovieme po 7. 1. 2020)

Lixx, teda Michal Sekera, je rodák z Trnavy. Jeho pôsobenie na hudobnej scéne zahŕňa množstvo aktivít. Už skoro 20 rokov sa venuje djingu, v ktorom hlavnú úlohu hrá drum&bass. V Trnave stál za vznikom úspešnej dlhoročnej párty Beatz. 12 rokov vysiela drum&bassovú show SIGNAII_FM na Rádiu_FM, poriada rovnomenné klubové či festivalové eventy a tiež obľúbené noci Basshaze. Je trojnásobným držiteľom ocenenia “Najlepší slovenský drum&bassový DJ” v ankete Slovak Drum&Bass Awards a v roku 2012 vyhral djskú súťaž prestížneho festivalu Sunandbass na Sardínii.