fbpx

Warning: Undefined array key 0 in /data/f/9/f98c9b44-d18e-4335-a7cb-4f3ea5eb7dd6/publikum.sk/sub/mb/wp-content/themes/mb2021/parts/card-event-header.php on line 7

Zvuky priemyslu

30. septembra 2017

Po minuloročnom workshope terénneho nahrávania Zvuky mesta s Jonášom Gruskom prinášame teraz na záver leta jeho pokračovanie. Pred rokom sme sa nedostali do žiadneho priemyselného objektu, čo chceme teraz napraviť, a to vďaka výrobnej firme Revol TT, ktoré nás pustí do svojej továrne.

Tentoraz sa vyberieme na nahrávačskú exkurziu do prostredia funkčnej fabriky v Trnave. Na konkrétnych situáciach a výrobných strojoch si ukážeme rôzne nahrávačské techniky a ako použiť rôzne typy mikrofónov, kontaktných snímačov alebo eleketromagnetický počúvacích zariadení.

Workshop trvá od 10:00 do 15:00. Vlastné nahrávacie vybavenie a slúchadlá výhodou.
Kapacita workshopu je limitovaná na 10 účastníkov, preto je nutné registrovať sa vopred na workshop(zavináč)malyberlin.sk.

Aktuálny počet voľných miest: 6.

Workshop je zadarmo, ale kvôli veľmi obmedzenej kapacite zavádzame registračný poplatok vo výške 5 eur. Po odoslaní registračného emailu obdržíte informácie o platbe.

Jonáš Gruska / Zrejme nikto sa na Slovensku nevenuje field recordingu tak intenzívne ako Jonáš Gruska. Perfromer, zvukový umelec, skladateľ a od roku 2010 aj vydavateľ experimentálne hudby vo svojom vydavateľstve LOM. Okrem nahrávania v teréne a tvorbe hudby sa venuje aj výrobe špeciálneho hardwaru pre field recording, ktorý si našiel fanúšikov po celom svete. Ťažko si teda predstaviť povolanejšiu osobu na tento workshop.

jonasgru.sk
www.lom.audio

Workshop je realizovaný občianskym združením Publikum.sk, z verejných zdrojov ho podporil Fond na podporu umenia v rámci projektu Malý Berlín 2017.