fbpx

Ako byť každý deň lepší

20. októbra 2016
— Berliner DKP

Organizácie Publikum.sk a Update spoločne pripravili jesennú sériu prednášok pre freelancerov, živnostníkov a mladých podnikateľov. Update je novozaložená organizácia, ktorá pripravuje v Trnave otvorenie prvého skutočného coworkingu a poradenského centra.

Prvým prednášajúcim bude Juraj Králl, ktorý porozpráva o tom, ako byť každý deň efektívnejší a produktívnejší, ako networkovať a aj o tom, pre koho môže byť vhodné pracovať v coworkingu.

Úvodné podujatie zo série bude pre všetkých zadarmo.

Juraj Králl/ v roku 2014 založil rozvojovo-konzultačnú spoločnosť Growision, ktorá rozvíja manažérov a obchodníkov vo viacerých stredných a veľkých medzinárodných firmách.

Vyštudoval Fakultu managementu Univerzity Komenského. Svoje trénerské a manažérske zručnosti naberal ako HR manažér a zástupca riaditeľa v IKEA, konzultant a obchodník v Maxman Consultants a Managing Director v IT akcelerátore Flemio. Na FMUK vyučoval predmety Podnikanie malých podnikov a Podnikanie. Klientov rozvíjal na Slovensku, v Maďarsku, Česku, Srbsku, Indii, Dubaji a v Malajzii.

Podujatie je organizované s finančnou podporou Nadácie ESET.