fbpx

Dogma divadlo: To je divadlo!

24. apríla 2022
— Hlavná sála

Hra na divadlo a o divadle pre malého aj veľkého diváka.

Predstavenie o tom, ako vzniká predstavenie na doskách, ktoré znamenajú svet. Komediálny príbeh, ktorý pomocou pestrej palety postáv, koláže obrazov a zmesi skečov postupne odkryje malému i veľkému divákovi, čo to vlastne divadlo je.

Predstavenie je vhodné pre deti od 5 rokov. Prosíme rodičov, aby rešpektovali odporúčanie vekovej vhodnosti a tým aj ostatných divákov predstavenia.

Dogma Divadlo
Vzniklo pod názvom Divadlo Kolomaž ako neformálna skupina v roku 1995 v Trenčíne. Zameriavalo sa predovšetkým na tvorbu autorských a nonverbálnych inscenácií. V súčasnosti pokračuje pod názvom Dogma Divadlo.
Domovskou scénou divadla je komorná divadelná scéna v Klube Lúč v Trenčíne. Hosťovalo na zahraničných divadelných festivaloch v Česku, Nemecku, Rakúsku, Bulharsku, Belgicku, Čiernej Hore, Kosove, Bosne a Herzegovine.

Vstup na toto podujatie je povolený len účastníkom s respirátormi. V Malom Berlíne robíme všetko pre zdravie divákov. Prečítajte si o našich krokoch aj nad rámec povinných opatrení, ktoré zvyšujú bezpečnosť kultúrnych podujatí.

Vznik inscenácie podporili z verejných zdrojov Fond na podporu umenia a Mesto Trenčín. Hosťovanie Dogma Divadla podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia – hlavný partner.