fbpx

Evol(o)ve or Die – Learn & Lead Conference 2022

12. septembra 2022 — 13. septembra 2022
— Hlavná sála
Vstupné:

Harmony Academy pozýva na konferenciu o inovatívnom prístupe v práci jazykových akadémií.

Pozývame všetkých zanietených majiteľov/manažérov jazykových škôl a iných vzdelávacích organizácií, tréningových manažérov z rôznych organizácií, zástupcov verejných vzdelávacích inštitúcií (pedagogických centier, škôl, univerzít a pod.), trénerov a učiteľov, aby sa k nám pridali!

Naším cieľom je predstaviť nový biznis model transformovania jazykovej školy a spustiť inovatívne manažérske školenie v angličtine s názvom Smart Mindset. Ponúkame vám jedinečný transformačný program, v ktorom vytvárame synergiu v rozvoji vašich ľudí a vašej organizácie. Program Smart Mindset zvyšuje ich angažovanosť a odhodlanie pre udržateľnú budúcnosť.

Konferencia Learn & Lead 2022

  • je otvorená pre 70 účastníkov,
  • spája manažérov, školiteľov, zákazníkov, zástupcov verejných vzdelávacích inštitúcií,
  • organizuje sa v meste Trnava na Slovensku,
  • je súčasťou vzdelávacích podujatí Learn & Lead, ktoré sa konajú od roku 2009.

Registrácia
Všetky náklady spojené s Vašou účasťou na konferencii hradí Harmony Academy. Stačí vyplniť registračný formulár. Po registrácii Vás budeme kontaktovať s ďalšími podrobnosťami.

Prestávky na kávu a občerstvenie budú zabezpečené počas celej konferencie. Obedy sa budú podávať v neďalekej reštaurácii s možnosťou výberu z ponuky 3 rôznych jedál. Večera formou bufetu sa prebehne na recepcii dňa 12. septembra.

Ubytovanie je zabezpečené v jedno a dvojposteľových izbách v pešej vzdialenosti od miesta konania konferencie.

Konferencia bude prebiehať v hybridnom formáte, čo znamená, že sa jej možno zúčastniť aj online. Ak sa chcete zúčastniť našej konferencie online, neváhajte a prihláste sa vopred na tomto odkaze.

Viac informácií a program konferencie: www.learnandlead.eu.