fbpx

Kabaret Nvota&Žiška

16. novembra 2023
— Hlavná sála
Vstupné:
— predpredaj: 9 €
— v deň podujatia: 12 €
Online predaj: MaxiTicket.sk

Starí známi a predsa v niečom noví. Jakub Nvota a Kamil Žiška, zakladatelia Túlavého divadla, ktoré ste si tak obľúbili, prichádzajú do Malého Berlína s novým kabaretom.

Možno sa vám bude zdať povedomý, veď Žltý kanárik nám prilietal pravidelne od jari, ale vedzte, že v autorskej dvojici nám zahrajú na inú nôtu. Príďte si vychutnať humor, veselé pointy, vtipy, frky, ale aj hudbu, tak, ako sa na dobrý kabaret patrí.

Nenechávajte si nákup lístkov na poslednú chvíľu – Žltý kanárik aj predstavenia Túlavého divadla boli vždy výborné a neraz aj vypredané – aj preto máme dôvodné podozrenie, že najbližší kabaret bude presne taký istý!

Autorské duo Jakub Nvota a Kamil Žiška nie je milovníkom humoru z pódií neznáme. Zakladatelia obľúbeného Túlavého divadla prinášajú do Malého Berlína závan pravého kabaretu vo všetkej poetickosti, no najmä humorne počestnosti. Zabavíte sa na ich vtipoch, ktoré neraz vznikajú priamo na doskách, ktoré znamenajú svet, ale aj na veselých piesňach s vycibrenými pointami. Niečo také sme ešte v Malom Berlíne nemali.

autori: Jakub Nvota a Kamil Žiška
dĺžka: 1 hodina 40 minút bez prestávky