fbpx

Moja budova pre Trnavu

21. novembra 2021
— Malá sála

Poď s nami navrhnúť architektúru pre Trnavu.

O čo pôjde, čo budú deti robiť a čo sa naučia? 
Na workshope sa deti na chvíľu premenia na architektov. Navrhnú si a vytvoria vlastnú stavbu pre ich mesto. Budú sa inšpirovať súčasnými budovami dekonštruktivizmu, architektonickým štýlom, ktorý pracuje hlavne s deformáciou a nepravidelnosťou tvarov. V nadväznosti na to si jednoducho vytvoria architektúru z “odpadových materiálov”, ktorá bude inšpirovaná spomínanými budovami dekonštruktivizmu.

Pre informácie o kapacite píšte na workshop(zavináč)malyberlin.sk. Workshop povedie lektorka Alenka Brošková.

Alenka Brošková
Študuje pedagogiku výtvarného umenia na Trnavskej univerzite. V minulosti pôsobila ako mediátorka súčasného umenia v Kunsthalle Bratislava. Začiatkom roka absolvovala stáž v galérii MeetFactory, kde sa venovala produkcii výstav a sprievodných programov.

Podujatie prebehne v COVID režime ZAOČKOVANÍ, a teda vstup bude za dodržania všetkých epidemiologických opatrení povolený návštevníkom, ktorí sú plne očkovaní. Toto obmedzenie sa nevzťahuje na osoby, ktoré očkované byť nemôžu, teda napr. na detí do 12 rokov.

V Malom Berlíne robíme všetko pre zdravie divákov. Prečítajte si o našich krokoch aj nad rámec povinných opatrení, ktoré zvyšujú bezpečnosť kultúrnych podujatí.