fbpx

unMUTE: Nina Pixel ― Ancestral Archeology

21. mája 2022
— Hlavná sála
Vstupné:
— predpredaj: 7 €
— v deň podujatia: 10 €
— študenti, seniori, ZŤP: 5 €
Online predaj: MaxiTicket.sk

Koncertná séria experimentálnej hudby unMUTE pokračuje veľkým menom vo svojom odbore – Malý Berlín poctí svojou hudobnou návštevou Nina Pixel.

Nina Pixel
je slovenská multižánrová osobnosť usadená a tvoriaca v nemeckom Berlíne. Jej hudobný, zvukový a vizuálny záber je ohromne široký a jej umelecká hviezda má stúpajúcu tendenciu. Cez DJ-ské sety, elektro-dark ambientné hlukové polohy s industrálnymi prvkami sa prepracovala k svojmu veľkému konceptuálnemu projektu Ancestral Archeolgy.

Skúmaním rodinných predkov z Liptova, ich príbehov, rozprávok, mytologických prvkov a najmä hlasových prejavov vytvorila akýsi etnologický zvukový záznam kombinovaný s modernou zvukovou technikou a vlastnou filozofiou.

Čo znamená hlas už nežijúceho človeka, ako sa k nemu postaviť a ako s ním narábať na pozadí reality a kombinácie s elektronickou hudbou? Spolu s vizuálnou stránkou je koncert zárukou nevšedného zážitku!

V Malom Berlíne robíme všetko pre zdravie divákov. Prečítajte si o našich krokoch aj nad rámec povinných opatrení, ktoré zvyšujú bezpečnosť kultúrnych opatrení.