fbpx

Odivo: Divočiny

22. mája 2022
— Hlavná sála
Vstupné:
— predpredaj: 3 €
— v deň podujatia: 5 €
Online predaj: MaxiTicket.sk

Rozprávka so živou hudbou o obyčajnom Maxovi s neobyčajnou fantáziou.

Rozprávka o jeho mačke, aj o divočinách a o množstve iných vecí, ktoré sa zmestia do jedného červeného vozíka v kôlničke.

Predstavenie je vhodné pre deti od 3 rokov. Prosíme rodičov, aby rešpektovali odporúčanie vekovej vhodnosti a tým aj ostatných divákov predstavenia.

Divadlo Odivo
Nezávislé divadelné zoskupenie Odivo vytvára inovatívne autorské a bábkové projekty v spolupráci s umelcami z rôznych odvetví. Rozvíja vlastný divadelný jazyk a za svoju tvorbu získalo ocenenia na medzinárodných festivaloch v Bulharsku, v Poľsku, v Chorvátsku a v Česku.
Predstavenie Divočiny získalo Cenu za bábky udelenú na medzinárodnom festivale Mateřinka 2017 (Česko, Liberec).

autor predlohy: Maurice Sendak
výprava: Ivana Macková
koncepcia a dramaturgia: Mária Danadová a Monika Kováčová
réžia: Monika Kováčová a zdivočelý kolektív
hrajú: Mária Danadová, Filip Hajduk a hudobníci Ján Fiala (vibrafón, bicie, perkusie), Štefan Szabó (gitara)

Inscenácia bola realizovaná s finančnou podporou Ministerstva kultúry SR a Literárneho fondu. Veľké poďakovanie za priestor a podporu patrí Divadlu z Pasáže a Záhrade – centru nezávislej kultúry v BB.

V Malom Berlíne robíme všetko pre zdravie divákov. Prečítajte si o našich krokoch aj nad rámec povinných opatrení, ktoré zvyšujú bezpečnosť kultúrnych opatrení.


International Visegrand Fund: logo_transparent

The event is a part of the project Integration of young Ukrainian refugees into the local community in Trnava. The project is co-financed by the Governments of Czechia, Hungary, Poland and Slovakia through Visegrad Grants from International Visegrad Fund. The mission of the fund is to advance ideas for sustain able regional cooperation in Central Europe.