fbpx

SKEMER (BE) + Zbigniew Chojnacki (PL)

3. mája 2022
— Hlavná sála

V Malom Berlíne sa predstaví dvojica Kim Peers a Mathieu Vandekerckhove (gitarista Amenra, Syndrome). Ako predskokan zahrá poľský experimentálny akordeonista Zbigniew Chojnacki.

SKEMER

Stretnutie modelky Kim Peers a člena post-metalového projektu AMENRA Mathieu Vandekerckhove nemohlo skončiť inak ako okamžitou hudobnou spoluprácou. Umelecké vibrácie, ktoré sa medzi nimi začali, vyústili do temného albumu Benevolence. Výsledkom je minimalistický dark wave, v ktorom sa strieda brutalita a erotika dvoch rôznych svetov, ktoré sa v ich osobách stretli a ktoré na pódiu krásne fungujú.

 

ZBIGNIEW CHOJNACKI

Spojenie akordeónu a elektroniky robí zo Zbigniewa nevšedný zjav na hudobnej scéne. Táto kombinácia je plná hlukových stien, nevypočítateľnej atmosféry a strašidelných zvukov. Nezmeškajte umeleckú naliehavosť, ktorá sa usídlila v ich tvorbe a ktorá je zárukou unikátnych koncertov.

 

V Malom Berlíne robíme všetko pre zdravie divákov. Prečítajte si o našich krokoch aj nad rámec povinných opatrení, ktoré zvyšujú bezpečnosť kultúrnych opatrení.