fbpx

OPEN CALL 2021 – chceme dať šancu vašim nápadom

Vďaka minuloročnému open callu sa nám podarilo nadviazať viacero nových spoluprác, ale i pomôcť rôznym miestnym aktívnym ľuďom nielen z oblasti umenia a kultúry. Aj napriek tomu, že sa kvôli pandémii nepodarilo zrealizovať všetky projekty, radi by sme aj v tomto roku dali opäť priestor vašim aktivitám.

Hľadáme jednotlivcov aj kolektívy s jednorazovým, ale aj dlhodobejším projektom. Okrem umenia radi poskytneme priestor aj rôznorodým občianskym iniciatívam, aktivitám z oblastí vzdelávania, ekológie i sociálnych tém a komunitným projektom.

Ak by ste však chceli u nás zorganizovať, či ponúknuť do nášho programu konkrétny koncert, divadelné prestavenie a podobne,  kontaktujte nás  -e-mailom na adrese info(zavináč)malyberlin.sk, alebo sa ozvite konkrétnemu dramaturgovi (https://www.malyberlin.sk/kontakty/). Môžete tak urobiť celoročne.

Ako vám vieme pomôcť? Poskytneme priestory, technickú podporu a personál, poradíme a podelíme sa o naše skúsenosti. Vybrané projekty by boli zorganizované v termíne od 1. júla do konca roka 2021.

Ak ste sa hlásili v minulom roku, myslíme na vás, nemusíte sa hlásiť opäť.

Do open callu sa zapojíte vyplnením tohto jednoduchého formulára. Návrhy si čo najskôr preštudujeme a ak sa nám bude váš nápad pozdávať, určite sa s vami v bezpečnejších časoch radi stretneme. Výzva je otvorená do 20. februára 2021.