fbpx

Ultrazvuk (Vec & Tono S.) / Supa / DJ Škrupo

13. apríla 2019
— Hlavná sála

Dvaja majstri svojho remesla Vec a Tono S. sa konečne rozhodli dať hlavy a slohy dokopy, aby v spoločnom projekte pre poslucháčov sofistikovaného hip-hopu pripravili kvalitné tracky plné slovných hračiek a svojského humoru.

Tento projekt sa výstižne nazýva Ultrazvuk a môžete od neho očakávať precíznu defektoskopiu našej spoločnosti, na akú sme u oboch pánov zvyknutí. Aj napriek spoločným pohľadom na veci a udalosti okolo nás ich obaja interpretujú po svojom, čo len pridáva na komplexnosti tohto diela.

Formácia zatiaľ dala von 3 tracky spolu s klipmi, svieži letný hit Teleport, ďakovnú a mrazivú výpoveď ako spomienku na 17.november ’89 s názvom Tváre slobody a veľmi netradičný pseudovianočný počin Čo urobíš? V štúdiu sa momentálne dokončujú ďalšie veci, ktoré doplnia celý album a budú vám predstavené na tomto jarnom turné.

Garantujeme naladenie sa na frekvenciu Ultrazvuku, o čo sa okrem Brančiho a Tona postará aj legendery DJ, spevák, raper a seladón Škrupo. Samozrejme, nebude chýbať ani exkluzívny predskokan, handlovský kamarát Supa, ktorý bude prezentovať svoj posledný album Biele noci.

A aby sme nezabudli, po oboch koncertoch vás ešte čakajú kvalitné DJ sety v podaní tria Vec, Tono S. a Škrupo.

Vstupenky na Predpredaj.sk.