fbpx

Blues Moods 2021

13. novembra 2021
— Hlavná sála

Trnavská hudobná spoločnosť aj v tomto náročnom období pre kultúru organizuje 11. ročník žánrového hudobného festivalu „Blues Moods“, ktorý tradične prináša korene kultúrneho dedičstva populárnej hudby do Trnavy. Festivalovým hosťom je vokálno–inštrumentálny salónny kvintet – „Veteráni zo Salon Doré“.

Festivalovým hosťom je vokálno–inštrumentálny salónny kvintet Veteráni zo Salon Doré.

V auguste roku 2021 pokrstili svoje prvé rovnomenné CD, z ktorého autorské piesne spievané v slovenčine zaznejú aj na trnavskom festivale Blues Moods 2021. Zakladateľom tohto zoskupenia je legenda slovenskej bluesovej scény Ján Litecký – Šveda (zakladateľ a dlhoročný prezident Slovenskej bluesovej spoločnosti, sólový interpret i protagonista viacerých hudobných zoskupení – Víťazný traktor, Slovenská disharmónia Jug Band, Vlčie mlieko a ďaľšie projekty). Je autorom viacerých kníh a je priekopníkom bluesu na Slovensku.

Vstup na toto podujatie je povolený podľa COVID protokolu OTP, teda pre návštevníkov očkovaných, testovaných a po prekovaní COVIDu-19. Toto obmedzenie sa nevzťahuje na osoby, ktoré očkované byť nemôžu, teda napr. na detí do 12 rokov.

V Malom Berlíne robíme všetko pre zdravie divákov. Prečítajte si o našich krokoch aj nad rámec povinných opatrení, ktoré zvyšujú bezpečnosť kultúrnych podujatí.

Festival z verejných zdrojov podporilo Mesto Trnava.
Festival ďalej podporili: Kultúrne centrum Malý Berlín, Libros, Edit Print, POLONEC, s.r.o., WebHouse a HALADA advokátska kancelária.
Mediálni partneri: trnava-live.sk, trnavskyhlas.sk, domesta.sk, bluesmusic.sk, MTT.
Teší sa na Vás Trnavská hudobná spoločnosť, dramaturgiu pre Vás pripravil šéf Sekcie Blues THS – Peter Stojka.